ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yüzük

 

            Yüzük özellikle kadınlar için tamamlayıcı bir aksesuardır. Çok sade bir kıyafet giyildiğinde yüzük sayesinde güzel bir şıklık tamamlanmış olur. Şu an binlerce yüzük modelleri mevcuttur.

 

Yüzük Modelleri

 

            Yüzük modelleri sade, klasik, taşlı, düz, otantik, desenli, geometrik desenli, sembollü incili, altın, bronz, gümüş, çelik ... gibi pek çok türe ayrılmaktadır. Çeşit bolluğu sayesinde seçim yapmak zor olsa da kişinin tarzına uygun olan ya da o günün kombinini tamamlayacak şekilde yüzükler seçilebilir.

 

 

Yüzük Satın Al Yüzük Modelleri Taşlı Yüzük Modelleri

 

            Taşlı yüzükler eski zamanlardan bu yana en sık kullanılan, tercih edilen yüzükler arasında gelmiştir. Özellikle ametist, safir, kuvars, kristal, zümrüt gibi değerli taşlara sahip olan yüzükler hem şıklığıyla göz kamaştırıp aynı zamanda da özellikleri sayesinde kötü enerjiyi emerken kişiye pozitif bir enerji de yayarlar.

 

 İnci Yüzük Modelleri Zirkon Yüzük Modelleri

 

            İnci detaylı yüzük modelleri de eski zamanlardan beri en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında yer almaktadır. İnci yüzük modelleri genellikle beyaz, sade elbiselerle ya da siyah, koyu mavi, elektrik mavisi, zümrüt yeşili lacivert gibi koyu renk kıyafetlerle ve abiye, uzun elbise tarzında kıyafetlerle kombinlenip şıklık tamamlanabilir.

 

            Zirkon yüzük modelleri de 2018 yılında trend olan yüzük modellerindendir. Tek sıra halinde dizilen ya da yuvarlak olarak desenlenen bu modeller çok zarif durmaktadır ve ayrıca hemen hemen her çeşit kıyafete uymaktadır.

 

            Yüzük modellerinde bu sezon en çok sevilen yüzüklerin başında rose ve gold renkler gelmektedir. Özellikle rose renkli yüzük modelleri zirkon ve düz (sade) yüzükler için tercih edilmektedir. Alyanslarda da yine rose renk oldukça fazla tercih edilmektedir.

 

 Yüzük Fiyatları Ne Kadar? Yüzük Satın Al

 

            Yüzük fiyatları yüzüğün desenine, ağırlığına, modeline, işçiliğine, yapımında ve tasarımında kullanılan taşların değerine göre değişebilmektedir. Yüzük fiyatları en uygun fiyatlı olanından en pahalı olanına doğru yaklaşık 12,99 ₺ ve 33 bin ₺ arasında değişmektedir.

 

            Yapımında pirinç ve bronz gibi maddeler kullanılan yüzükler genellikle anti alerjiktir ve yüzüğü uzun bir süre bozulmalardan, renk solmasından, kimyasallardan korurlar bu yüzden de sıkça tercih edilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR