1

Erkek Bileklik

Takılar ve aksesuarlar yalnızca kadınlar için değildir, erkeklerde de takı ve aksesuar çeşitliliği azımsanmayacak kadar çoktur. Erkekler aksesuar konusunda kadınlara göre daha az detay arasalar da günlük hayatlarında kullandıkları belli başlı takılar vardır ve çıkarmadan kullanmayı severler. Erkekler kolye ve bileklikleri özellikle çok fazla talep etmektedirler. Bilhassa doğal taşlarla hazırlanan takılar erkekler için sevilen bir tercihtir. Erkekler için takıda çeşitlilik daha az görünse de erkekler için özel olarak tasarlanmış çok fazla farklı ve çeşitli takılar bulunmaktadır.

Suni deriden tasarlanmış bileklikler erkekler için en çok tercih edilen ve sevilen takı çeşitleri arasında yer almaktadır. Suni deri ile özel olarak tasarlanan bileklikler doğal taşlar veya özel aksesuarlarla süslenmektedirler. Erkek bileklik takılarında en çok tercih edilen suni deri bileklikler erkeklerin en sevdiği takı çeşitlerindendir. Bu yüzden farklı renkler ve modellerde suni deri bileklikler tasarlanmaktadır. Kaliteli bir suni deri erkek bilekliği kolay kolay bozulmaz, uzun yıllar boyunca tüm dış etkenlere karşı direnç gösterir ve kullanım ömrü uzundur.

Erkek Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Erkekler için tasarlanan bir diğer bileklik çeşidi zirkon taşlı bilekliklerdir. Erkek moadına uygun olarak doğal taşlar ve özel simgelerle tasarlanmaktadırlar. Zevkinize uygun olarak pek çok farklı simge ile oluşturulan zirkon taşlı bileklikler şık ve kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Farklı renk seçenekleri mevcut olup özellikle taşlarında deformasyonun engellenebilmesi için birinci sınıf malzemelerden özel olarak tasarlanırlar.

Doğal taşlardan üretilen erkek bileklikleri en sevilen ve en çok tercih edilen erkek bileklikleri arasında yer alırlar. Erkekler takı ve aksesuarlarda doğal taşı çok severler ve en çok kullandıkları materyaller arasında tutarlar. Doğal taşların pozitif etkileri erkeklerin doğal taşlara yönelmesinde önemli bir etkendir. Doğal taşların en kolay uyarlandığı ve en rahat kullanıldığı erkek bileklikleridir. Aynı zamanda doğal taşlar en ekonomik değerli taşlardır ve renk çeşitliliği erkek aksesuarları için oldukça uygundur.

Erkek Bileklik Satın Al

Özel tasarım bileklikler erkekler için en çok kullanılan takı çeşitleri arasında yer alıyor ve erkekler en çok bileklik kullanmayı seviyor. Tüm çeşitler erkek takıları için uygun olduğu gibi farklı modeller, özgün tasarımlar, erkek kıyafetlerine uygun seçenekler, erkeklerin sevdiği renklerde yapılmış tasarımlar erkek takılarında daha fazla ilgi çekiyor. Erkekler kullanacakları bileklikleri, kolyeleri veya yüzükleri seçerken tarzlarına uygun modelleri tercih ediyor olsalar da belli başlı materyaller erkekler için oldukça uygun bir hal alıyor. Bazı erkekler altından hoşlanmadıkları için gümüş veya çelik tercih edebiliyorken, bazıları renkli bileklikler seviyor, bazı erkekler doğal taşlardan daha fazla hoşlanırken bazı erkekler suni deri veya suni materyalleri seviyorlar.

Sitemizde erkekler için farklı takı modelleri mevcut olup, en sevilen ve en tercih edilen onlarca farklı erkek takıları satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal fotoğrafları ile satışa sunulmaktadır. Özellikleri arasında belirtilen doğal taşlar, değerli metaller sertifikalı ve orijinal ürünlerdir. Tüm erkek takı modelleri suya, ışığa ve ısıya karşı mukavemetlidir. El yüz yıkamaya uygundur. Tüm takı modelleri moda ve yeni trendlere göre düzenli olarak güncellenmektedir. Aynı zamanda tüm takı modellerinde kategoriler altında ürün özellikleri detaylı olarak belirtilmekte, ölçüleri güncel halleri ile listelenmektedir. Satılan tüm erkek takılarında kolay ödeme seçenekleri mevcuttur. Uygun fiyat – kaliteli ürün garantisi ile satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile satın alındıktan sonra 1-3 iş günü aralığında kargolanmaktadır. Kolay ödeme seçenekleri ile güvenli alışveriş alt yapısı sayesinde tüm alımlarınızı güvenle yapabilirsiniz.