1

Bileklik

             Pek çok kimse tarafından günlük hayatta sıkça kullanılmakta olan takı olarak bilekliklerden söz edilebilir. Kadınlar ve erkekler tarafından da kullanılabiliyor olan bileklikler özellikle kadınların takı anlamında çok önem verdikleri bir aksesuardır. Bileklik modelleri gümüş altın tığ işi örme ve deri olarak tasarlanabilmektedir.

             Altın ve gümüş modelli bileklikler daha çok özel günler ve davetler gibi organizasyonlar için kullanılmakta iken, tığ işi örme ve deri modelli bileklikler genellikle günlük hayatta şık bir görünüm oluşturmak amacıyla tercih edilebilmektedir.  

  

Yeni Sezon Bileklik Modelleri

            Altın rengi beyaz ve sarı rengi ile mücevherler arasında bileklikten yüzüğe, kolyeden küpeye kadar birçok aksesuar da sıkça kullanılmaktadır. 2018 yılında ise altın rengi özellikle bileklik modellerinde oldukça dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra yeni sezonda metal ve taşlı bilekliklerin de kadınlar tarafından oldukça fazla olarak tercih edildiğinden ve ilgi gördüğünden söz etmek mümkün olacaktır. Her bütçeye göre farklı tasarımı ve modeli bulunan bileklik fiyatları bu noktada pek çok değişiklik göstermektedir. Özellikle altın rengi tasarımların elmas yakut pırlanta ve inci gibi taşlar ile süslenmesi durumunda ortaya olağanüstü sıklıkta modeller çıkabildiği gibi kullanılan değerli taşların fiyatı ile doğru orantılı olarak bu model bilekliklerinde fiyatlarında haliyle bir miktar artış olacaktır.

 

             Bundan farklı olarak yeni sezonda kullanamazsın olmuş olan Trend modeller arasında tığ işi örme ve deri modeller günlük hayatta çok fazla tercih edilirken fiyatları da değerli taşlara sahip olan bileklik modellerine göre oldukça uygun olarak değerlendirilebilir.

  

2018 Yaz Sezonunun Gözdesi Kaplangözü Taşlı Bileklikler

             2018 yaz sezonunda doğal taşlardan yapılmakta olan ve oldukça çok faydası bulunan kaplangözü taşlı bileklik modelleri her kesimden insan tarafından oldukça yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Her yıl kullanımı gittikçe yaygınlaşıyor olan kaplan gözü taşlı bileklikler bu yıl oldukça revaçtadır. Psikolojik olarak da pek çok faydası bulunan bu model bilekliklerin stresi azaltması ve sakinleştirmesi gibi özellikleri de bulunmaktadır.

             Kişilerin bu bileklik satın al işlemini yerine getirerek hem oldukça şık görünmelerinden hem de günlük hayatta maruz kaldıkları stresten bir hayli uzaklaşmaları mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR