Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 57
1 2 >

Kolye

 

            Özellikle yaz sezonunda, her giyim tarzına uygun kolyelerin tasarımları adeta değişime uğruyor. Taşları büyüyor, şekil değiştiriyor, deniz kabuğu ve istiridye gibi denizi çağrıştıran objelerle süslenmeye başlıyor. 2018 yaz sezonunda, vintage modasında kullanılan altın rengi kocaman kolyeler yazlık bohem tarzı elbiselerle müthiş bir uyum gösteriyor. Her kıyafetin üzerinden şık durabilen altın ve gümüş renkli kolye modelleri aksesuar modasında kendi akımını yaratmak konusunda iddialı gözüküyor.

 

            Kolye seçenekleri arasında kendi akımını yaratmış olan ünlüler, büyük taşlı ve iri altın kolyeleri ile kolye seven hayranlarına ilham veriyor. Aynı zamanda erkek modasının önemli parçalarından biri olan kolyeler, bazen esprili tasarımlarıyla bir şeyler anlatıyor, bazen şık ve zarif tasarımıyla çok ünlü markaların raflarında yerini alıyor. Hangi modeli seçip kullanacağınız tamamen size kalmış.

 

 Her Giyim Tarzına Uygun Kolye Seçenekleri

 

            Eskisinden çok daha fazla modelde üretilen kolyeler, uygun fiyatları ve dikkat çekici özellikleriyle kadınların çok severek kullandığı aksesuarlardan biridir. Giyim tarzında doğa dostu kumaşlar ve ekolojik ürünler kullananlar için daha doğala yakın malzemeler, denizden çıkarılmış deniz kabukları ya da doğal taşlar kullanılıyor. Kişinin hayat tarzına göre kullanılan takılar da farklılık gösteriyor. Bu sezon kadınlar için kolye modellerinde özgün çizgilere sahip olması önem kazanıyor. Herkes başkasından olmayan, özgün kolyeler kullanmak istiyor. Bu aşamada sitede birbirinden farklı tarzda özgün kolye modelleri beğeninize sunulmaktadır.

 

 Uygun Fiyata Özgün ve Kullanışlı Kolye Modelleri

 

            Tahmin edileceği gibi kolye fiyatları kullanılan malzemeye göre, malzemenin kalitesine göre ve her modele göre değişiyor. Fiyat konusunda en iddialı modeller, saf altından üretilen kolyeler ve pırlanta, elmas gibi taşlardan tasarlanan kolyelerdir. Özgün kolye tasarımları sınırlı sayıda bazen özel müşteriler için üretilmektedir. Örneğin özel taşlı kolyeler son dönemlerin en sevilen aksesuar modasını oluşturuyor. Uzun emekler sonucu üretilmekte olan özel tasarım kolyeler, her sezonda üretilir ve sezon bitmeden tüketilir. Siyah ve düz bir tişört üzerinde kullanılan büyük kolyeler, kıyafette kontrast ve güçlü bir etki yaratır. Birbirinden güzel kolye modellerine ulaşmak için kolye satın al seçeneğini tıklayabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR