Covid-19 nedeniyle ülke genelinde online alışveriş
yoğunluğu yaşandığından, kargo firmalarında  
oluşan kota sınırlamaları kaynaklı siparişinizin
  kargolanma süresi 3 - 4 güne uzayabilir.
#evdekaltürkiye #hayatevesığar
1

Şahmeran

 

            Farsça'da yılanların şahı anlamında gelen şahmeran, bileklik tasarımlarında figür olarak kullanılabilmektedir. Gelenekselliği modern görüntüyle harmanlayan tasarımlar, kadınların büyük ölçüde ilgisini çekmektedir. Değişik renklerde metal, altın ya da gümüş gibi malzemelerle hazırlanan bileklikler, kadınların en gözde aksesuarları arasında yer almaktadır. Bu nedenle kendisine özel bir bileklik arayanlar şahmeran satın al seçeneği bulunan alışveriş sitelerine yönelmektedir. Kendisine yakışacak olan modeli online alışveriş sayesinde alabilen kişiler, bu aksesuar ile günlük şıklıklarını tamamlamaktadır. Stilini güçlendirmek isteyen hanımların favorisi olan bu ürünler, elbise ya da bluzlerle güzel bir şekilde kombinlenebilmektedir. Birkaç sezondur göze çarpan aksesurlardan olan şahmeran figüründe tasarlanan bileklikler, en zarif takılar arasında da yer alır.

 

 Trend Şahmeran Modelleri

 

            Yaz takıları ile güzel bir uyum yakalayan şahmeran modelleri çok değişik seçeneklerle alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bikini ve mayolarla da kombinlenebilen bu ürünler, ince ve şık tasarımlara sahiptir. Diğer bir yaz takısı olan halhal ile mükemmel bir uyum içerisindedir. Gümüş renk yaprak model, bakır renk kraliçe tacı, mavi mineli kuzey yıldızı ve rose renk ay yıldız gibi çeşitli modelleri bulunan şahmeran bileklikler, yazın en trend takılarındandır. Siyah mineli melek şahmeranları tercih eden hanımlar, bu aksesuarı seçtikleri güzel bir kıyafetle kombinleyebilmektedir. Renk renk modelleri bulunan takılar, şıklığı ve zarafeti bir araya getirmektedir. Kadınlara hediye olarak da verilebilmektedir. Üstelik şahmeran fiyatları oldukça uygundur.

 

 Şık Tasarımlı Şahmeran Bileklikler

 

            Son derece şık bir tasarıma sahip olan şahmeran tarzı bileklikler, hem gündüz hem de akşam kullanılabilmektedir. Gümüş, bakır, zirkon, sıra taşlı, düz zincir ya da pembe mineli olarak tasarlanan modeller arasından beğendiğinizi seçebilmeniz mümkündür. Üzerinde kelebek, ay yıldız, melek, kuzey yıldızı gibi çeşitli figürler ile tasarlanan bileklikler, modanın trendleri ile büyük bir uyum içerisindedir. Çeşitli kıyafetlerle birlikte bu takıları kullanabilirsiniz. Bileklikler, bileğinize göre ayarlanabilmektedir. Kombinlerin gizli silahı olarak kullanacağınız bu aksesuar ile düşlediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz. Stiline önem veren kadınlar, kıyafetlerine geleneksel bir hava katmak adına bu tür aksesuarları kullanmaktadır. Kıyafetinize uygun bir şahmeran bileklik seçimiyle, şık ve zarif bir görüntü elde edebilirsiniz.