Yan Toka

Tokalar asla modası geçmeyecek klasik bir üründür. Genellikle kolyelere takılırken, bugün en sevdiğiniz ünlülerin üzerinde inci saç tokası görme olasılığınız daha yüksektir. Eğer trend bir elbise giymenin yollarını düşünüyorsanız, şanslısınız. Eşsiz şekil, boyut ve tasarımlara sahip muhteşem yan toka aksesuarlarından bahsedeceğiz. İster daha klasik bir şey ister eğlenceli bir seçenek arıyor olun, Axesua’da herkes için bir şeyler var.

Herhangi bir fırsatta herkesin saç tokası taktığını fark etmiş olabilirsiniz. Bu günlerde, Trend olan inci saç tokaları ışıltılı, parlak ve renkli olsa da, kesinlikle farklı bir tasarım içerisindeler. Bu noktada, saç tokası o kadar popüler hale geldi ki, trendin içine girmek istiyorsanız nereden başlayacağınızı bulmak biraz sizi korkutabilir. Axsesua olarak biz varız.

Yan Toka Modelleri ve Fiyatları

Bir saç tokasının fiyatı asla belirleyici bir faktör olmamalıdır. Daha pahalı modeli karşılayabilseniz de, bu çok pahalı bir ihtiyaç değildir. Orta fiyat aralığındaki saç tokası tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve aynı anda birkaç lira tasarruf sağlayabilirsiniz. En iyi saç tokası her zaman en pahalısı değildir. Bununla birlikte, fiyat ne kadar yüksekse, bir ürünün kalitesi o kadar iyi olur. Bu kural aynı zamanda saç tokası için de geçerlidir, bu nedenle iyi bir model almak istiyorsanız çok cimri olmamanızı tavsiye ederiz.

Saç tokalarının da bazı özellikleri vardır. Bunlar, düz yüzeyli, sivri uçlu olmayan, yırtılmayı en aza indiren ve kırılmayı azaltan hassas ve rahat aksesuarlardır. Saça zarar vermeden kafayı sıkıca tutar ve güzel bir saç stili giyer. Bazı tokalar, her tür kalın veya ince, kıvırcık veya düz saçı tutabilir. Narin ve parlak saç tokası seti ayrıca aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiğiniz herkes için harika bir hediye olarak sunabilirsiniz. Farklı özelliklerde incili toka çeşitleri vardır.

Yan Toka Satın Al

Ortası Taşlı Dikdörtgen Leopar Akrilik Yan Toka Modeli

Adından da anlaşılacağı gibi, bu dikdörtgen şeklinde ortasında inci taşlar bulunan bir tokadır. Saçınıza sağlam bir tutuş sağlamak için her iki uçta da küçük dişlerle gelirler. Şekillendirme sırasında küçük saç kısımlarını tutmak için idealdirler veya bitmiş bir saç stilinin bir parçası da olabilirler. Genellikle metal ve plastik olarak bulunurlar ve daha fazla çekicilik için parlak renklere sahip olabilirler.

Taşlı Happy Yazılı Leopar Akrilik Yan Toka Modeli

Bunlar üzerinde Happy yazılı güzel bayanlar tarafından çok tercih edilen popüler bir saç tokası tasarımıdır. Üzerinde inciler vardır. Açmak ve kapatmak için bükülmesi gerekir, bunu yaparken bir çıt sesi çıkarır. Saçınızı yerinde tutarlar ve saçtan kayma olasılıkları daha düşüktür. Bazı çıtçıtlı tokalar tek renkliyken, bazılarında daha şık görünmesi için bazı dekoratif parçalar veya kumaşlar yapıştırılmış olabilir.

Taşlı Love Yazılı Leopar Akrilik Yan Toka

Genellikle uzun saçlı kadınlar tarafından tercih edilen bu tokalar, iki içbükey metal veya plastik parçadan yapılmıştır ve farklı miktarlarda saç tutabilen bir itme kolu mekanizması ile birlikte gelir. Bu yan tokalar, sıcak tutkal tabancası kullanılarak şeritler ve farklı bezemeler ile kolayca dekore edilebilir.

İnci taşlı fiyonk leopar toka

Bu tokalar, bir yay ile bir arada tutulan dişli iki büyük taraktan yapılmıştır. Farklı boyutlarda gelirler, büyük olanlar ise tüm saçlarınızı bir topuz veya at kuyruğu şeklinde kolayca tutabilir. Her uzunluktaki saçta son derece güzel görünüyorlar.

Axesua mağazamız ile alışverişin yaşam tarzlarımıza etki etmesi çok daha basit ve kolay hale geldi. Evimizin rahatlığında istediğimiz her şeyi satın alabiliriz. Saç tokalarının yanı sıra, uygun fiyatlarla online olarak bulabileceğiniz çok çeşitli saç tokaları ve at kuyruğu tutucuları arasından seçim yapabilirsiniz. Banka veya kredi kartı, olarak rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz