Covid-19 nedeniyle ülke genelinde online alışveriş
yoğunluğu yaşandığından, kargo firmalarında  
oluşan kota sınırlamaları kaynaklı siparişinizin
  kargolanma süresi 3 - 4 güne uzayabilir.
#evdekaltürkiye #hayatevesığar
₺4,90 KDV Dahil
₺5,90 KDV Dahil
1

UZUN KOLYE MODELLERİ

              Binlerce çeşit takı tasarımı ve modelleriyle bayanların gözdesi olan axsesua.com web sitemiz müşterileri için en iyisini sunuyor. En kaliteli ve uzun yıllar kullanılsa da rengi solmayan takıları sizlere sunuyor. Müşteri memnuniyeti axesua.com için en önemli unsurdur. Kategoriler arasında en güzel tasarımlara sahip olan uzun kolye kategorisinde de binlerce modeli müşterilerle buluşturuyor. Uygun fiyatlar ve kalite standartlarındaki başarısıyla uzun kolyeler göz kamaştırmaya yetiyor. Uzun kolye modelleri binlerce çeşidi ile bayanların kıyafetlerindeki en önemli aksesuar olarak kullanılmaktadır.

              Renk ve desen çeşitliliği ile dikkatleri celp eden uzun kolye modelleri yeni çıkan tasarımlarla da en çok tercih edilen kategori olma özelliğini koruyor. Örneğin kategoriye eklenen yeni modellerden biri olan hilal asansörlü kolye modeli günlük kullanım için uygunluk taşımasının yanı sıra özel günler için de tercih edilebilir. Uzun kolye modelleri arasında asansör kolyeler kullanım kolaylığı açısından oldukça fazla tercih ediliyor. Kıyafetinize ve yaptığınız kombine göre uzatabilir ya da kısaltabilirsiniz. Vav kolyeler, madalyon kolyeler, deniz kabuğu ve deniz simgesi kolyeler de son yılların tercihi olan oldukça şık tasarımlardandır.


UZUN KOLYE FİYATLARI

            Özel tasarımlar ve kaliteli ürünlerden oluşan uzun kolye modelleri oldukça uygun fiyatlarda satılıyor. Yılın özel günleri başta olmak üzere belli zamanlarda özel indirimler uygulanıyor. Yüzde elliye varan indirimlerde talep daha da artıyor. Özel günlerde hediye olarak da alınabilecek modeller arasında değerlendirilebilenuzun kolyefiyatları da oldukça uygun olması sebebiyle stokları tükenme sınırına getiriyor.

   

SİPARİŞ VE İLETİŞİM

             Web sitemizi ziyaret ederek uzun kolye kategorisine girildiği zaman tüm modeller ekranda görülmektedir. Bu modeller arasında indirimler takip edilebilirken tükenmiş olan ürünler de görünmektedir. Beğendiğiniz ürün tükendiyse rahatlıkla talepte bulunabilir ve stoklara yeniden eklenmesini bekleyebilirsiniz. Siparişinizi ürünün üzerine tıklayıp bilgilerinizi girerek uzun kolye satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik 75 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsiz. Siparişinizi verdikten sonra 3 iş içinde ürün kargoya verilecek ve en geç 7 iş günü içinde elinize ulaşacaktır. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için sistem üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz anında dönüş sağlamakta ve bilgilendirmektedir.