Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 2
1 2 >

Kişiye Özel

Takılar hem kadınlar hem de erkekler için özel tasarımlara sahip pek çok çeşidi bir arada barındırabilen çeşitliliğe sahip olabilmektedirler. Eğer takı kullanmayı seviyorsanız özel takıları da kullanmayı çok seversiniz. Kişiye özel olarak üretilen pek çok farklı takı çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak kullanılan kişiye özel takılar arasında en çok tercih edileni ise harfli olanlardır. Harfli takı tasarımları en fazla tercih edilen kişiye özel takı tasarımları arasındaki yerini her daim koruyor.

Harfli kolyeler geçmişten günümüze en sık kullanılan kişiye özel aksesuar tasarımları arasında yer almaya devam ediyor. Harfli kolyeler her kadının kullanmayı sevdiği özelliklere sahip. Tasarımların çeşitlilik göstermesi, harfli tasarımlara duyulan ilgiyle beraber bilhassa minimal tasarımların son yıllarda daha fazla tercih ediliyor hale gelmesi ile beraber harfli kolyelerde minimal tasarımlar daha popüler hale gelmeye başladı. kişiye özel harfli kolye tasarımları dikkatinizi çekiyorsa aynı zamanda taşlı harfli kolyelere de göz atmanız gerekir. Kolye tasarımlarında harf uçların üzerinde kullanılan zirkon benzeri taşların yanı sıra nazar boncuğu ilave edilmiş modellerde oldukça popüler hale geldi. Madalyon şeklinde üretilen harfli madalyon kolyeler en çok tercih edilen harfli kolyeler arasında yer alıyor. Aynı zamanda 45 cm’lik kolye zinciri uzunlukları sayesinde uzun kolye sevenlere özel bir tasarım kullanıyor olmak mümkün hale geliyor. Harfli kolyeler kişiye özel olarak kullanılacak en şık kolye tasarımları arasında yer alıyor.

Kişiye Özel Takı Modelleri ve Fiyatları

Kişiye özel bileklikler arasında harfli bileklikler en sevilen modeller arasında yer alıyor. Harfli bileklikler kullanımı oldukça rahat, hem şık hem de spor kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilecek modeller arasında yer alıyor. Harfli bilekliklerin renk çeşitlerini de bulabilmek mümkün. Minimal harfler, nazar boncukları, zirkon taşlar harfli bileklikler en çok kullanılan detaylar arasında yer alıyor. Harfli bileklik kullanmak, hem sevdiğiniz bir harfi bileğinizde taşıyabilmek için basit bir yol, hem de kişisel bir takı kullanmak istediğinizde doğru bir alternatiftir. Harfli bileklikler sevilen ve hemen hemen herkesin tercih ettiği şık bir takıdır. Harfli bilekliklerinizi işe, okula veya özel bir yemeğe giderken severek kullanabilirsiniz. Rahatlıkla her ortamda oldukça şık bir görüntü yaratırlar.

Son zamanlarda severek kullanabileceğiniz bir başka ve oldukça şık bir kişisel takı, harfli yüzükler çok moda. Harfli yüzükler oldukça sade, çok şık ve sevilen bir kişisel aksesuar. Üstelik harfli yüzükleri kullanmak kolay, basit ve sade tasarımları sebebiyle pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir olmaları, kişiler üzerinde tarz yaratmaları ve her zevke hitap etmeleri kullanım alanlarını, uyumlu olduğu kıyafetleri ve çektikleri ilgiyi de artırıyor. Harfli yüzüklerin taşlı veya taşsız modelleri mevcut. Bu sebeple kullanılacağı alana göre istenilen türden modelle rahatlıkla kullanılabiliyorlar.

Kişiye Özel Takı Satın Al

Kişisel takı ve aksesuarlar pek çok farklı çeşitliliğe sahip olmasının yanı sıra uygun fiyatlarla da dikkat çekiyor. Axesua olarak kişisel takılar konusunda oldukça geniş bir portföye sahip olmamızın yanı sıra dış etkenlere karşı oldukça mukavemetli, uygun fiyatlı, ödeme kolaylığı ile beraber şık ve tasarım modellere de yer veriyoruz. Kişisel takılar takmayı sevenlere özel yapılmış olan farklı ve ilgi çekici modellerle beraber, kişisel takılarda çeşitliliği de beraberinde getiriyoruz. Üstelik yapacağınız tüm alışverişlerde taksit imkanı, kolay ve hızlı ödeme seçenekleri, güvenli ödeme alt yapısı kolaylıkları mevcut. Vereceğiniz tüm siparişler 1-3 iş günü arası anlaşmalı kargo şirketleri ile vereceğiniz adrese kadar teslim edilmektedir. Tüm siparişleriniz özel kutularında ve korunaklı bir biçimde gönderilmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR