KARGO BİLGİLERİ VE TESLİMAT SÜRESİ

 

 Havale ve Kredi Kartı ile Alışverişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye'ye 7.90 TL dir. 

 

 150 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

• 40 TL üzeri alışverişlerinizde Kapıda Nakit Ödeme Yapabilirsiniz. Bu Hizmet için Yurtiçi Kargo + 7,50 TL Hizmet bedeli talep etmektedir. Kargonuzun Bedeli 7,90 + 7,50 = 15.40 TL ye yükselmektedir.

 

 150 TL Üzeri siparişleriniz de de kapıda ödeme yöntemi seçilmişse hizmet bedeli olan 7.50 TL ödenir. (7,90 TL kargo bedeli ödenmez)

 

• Kapıda Ödeme ile ürün sipariş ettiğinizde tarafınıza telefon edilerek onay alınmadan siparişiniz kargoya verilmez. ( Üç kez aranıp tafınıza ulaşılamaz ve iki gün içinde sipariş onaylanmazsa siparişiniz iptal edilir.)


 Tüm Ürünlerimiz depomuzda stoklu olduğundan Hafta içi hergün saat 14.00 'a dek verilen siparişler Aynı Gün Kargoya verilir. Saat 14.00 'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilmektedir. ​ Hafta Sonu kargo çıkışı yapılmamaktadır. (Kampanya Dönemleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Yılbaşı gibi özel zamanlarda sipariş yoğunluğuna göre kargoya veriliş süresi aynı gün yetişmezse bir gün sonrada olabilir.)

 

• Teslimat Süresi Adresinizin Bursa 'ya uzaklığına göre 1-3 iş günü içinde gerçekleşmektedir. Mobil bölgelerde haftanın belli günleri teslimat yapılmaktadır.

 

 

 Siparişiniz size ulaştığında teslim almadan önce mutlaka pakette bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda hasar olması durumunda teslimatla ilgili bir belge imzalamadan, kargo görevlisinden "Hasar Tespit Tutanağı" düzenlemesini isteyiniz ve paketi tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.

 

• Sitemizde yer alan ürünlerin stok kontrolü online hizmet ekibimiz tarafından sürekli yapılmaktadır. Siparişinizde yer alan ürünlerde anlık stok problemi yaşanıyor ve tedarik edilemiyorsa, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi verilir ve iadeniz hızlı şekilde istediğiniz hesaba yapılır.

 

• Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar AXESUA markası güvencesi altındadır.

 

 

ÖNEMLİ UYARI:

 

• İlgili Yasalar Gereği Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde sipariş alıcı tarafından teslim alınmadığında Axesua.com ürün bedeli hariç giden ve geri gelen toplam kargo ücretini müşteriden talep etme hakkına sahiptir. Aksi oluşan durumlarda ise hukuki yaptırımlar uygulama hakkını gizli tutar.