KARGO BİLGİLERİ VE TESLİMAT SÜRESİ

    

- 100 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

- Havale ve Kredi Kartı ile Alışverişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye'ye 5 TL dir. (Mobil Bölgeler köy, mezra, sınır vs. hariç)

 

- Kapıda Nakit ya da Kapıda Tek Çekim Kredi Kartı ile Ödeme yapabilirsiniz. Bu Hizmet için Sürat Kargo +7,50 TL Hizmet bedeli talep etmektedir. Kargonuzun Bedeli 5 + 7,50 = 12.50 TL ye yükselmektedir.

 

- 100 TL Üzeri siparişleriniz de de kapıda ödeme hizmet bedeli ödenir. (5 TL kargo bedeli ödenmez)

 

-Kapıda Ödeme ile ürün sipariş ettiğinizde tarafınıza telefon edilerek onay alınmadan siparişiniz kargoya verilmez. ( Üç kez aranıp tafınıza ulaşılamaz ve iki gün içinde sipariş onaylanmazsa iptal edilir.)


 - Tüm Ürünlerimiz depomuzda stoklu olduğundan Hafta içi hergün saat 14.00 'a dek verilen siparişler Aynı Gün Kargoya verilir. Saat 14.00 'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilmektedir. ​ Hafta Sonu kargo çıkışı yapılmamaktadır. (Kampanya Dönemleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Yılbaşı gibi özel zamanlarda sipariş yoğunluğuna göre kargoya veriliş süresi aynı gün yetişmezse bir gün sonrada olabilir.)

 

- Teslimat Süresi Adresinizin Bursa 'ya uzaklığına göre 1-3 iş günü içinde gerçekleşmektedir.

 

- Yurtdışına Gönderim PTT Kargo ile yapılmaktadır. Kargolama süresi ve fiyat bilgisi için info@axesua.com mail adresinden destek alabilirsiniz.

 

 

-Eğer oturduğunuz bölge Sürat kargonun belli günler dağıtım yaptığı mobil bölge konumundaysa (Köy, Mezra gibi.) Sürat kargo tarafından extra kargo ücreti talep edilebilir. Böyle bir durum oluştuğunda siparişinizi verdikten sonra Müşteri Hizmetlerimiz Tarafından bilgilendirilirsiniz.

 

ÖNEMLİ UYARI:

 

-İlgili Yasalar Gereği Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde sipariş alıcı tarafından teslim alınmadığında Axesua.com ürün bedeli hariç giden ve geri gelen toplam kargo ücretini müşteriden talep etme hakkına sahiptir. Aksi oluşan durumlarda ise hukuki yaptırımlar uygulama hakkını gizli tutar.