Sizinde bir Axesua Şubeniz olsun. 

 

          Faaliyetlerimize başladığımız 2011 yılından itibaren fiziki mağazacılık ve e-ticaret satışı ile geniş kitlelere ulaşan markamız, 2021 yılı itibariyle tecrübesini titizlikle seçtiği girişimci adaylarıyla paylaşıyor. Sadece takı kategorisine yoğunlaşıp uzmanlaşan, binlerce ürün çeşitliliğine sahip, sürekli eklenen fashion takılar ile hızla gelişen modaya yön veren Axesua, üstün satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşterilerinin güvendiği, en fazla tercih ettiği takı markaları arasına girmiştir.                                            

 

 

NEDEN AXESUA ?

- Sektörün talep gören en trend kaliteli ithal ve yerli takılar

Üstün işçiliğe sahip, zirkon ve kristal taşlarla süslenmiş, antialerjik materyallerle üretilen ve adeta mücevherden ayrıştırılamayacak kalitede ürün çeşitliliği. Üst düzey kaplamalara sahip yerli ürünler, müşterilerinizin seçmekte zorlanacağı en iyi ithal takılar.

- Bölgesel Reklam ve Pazarlama Faaliyetler

Açacağınız Mağazanın bulunduğu bölgeye ve şehre özel reklam çalışmaları. Ünlüler, Influencerlar ve TV Program Sponsorluklarıyla PR Çalışmaları .

- Uzman Ekip Desteği

Merkezi Yönetim, Saha eğitimi, Satınalma, Stok ve Ciro takibi yapan Uzman Kadro. Arkanıza yaslanın ve Satınalmadan, Satış Sonrası Hizmete takibi bize bırakın.

 - Hareketsiz stoklar için ürün değişimi desteği

 Uzun süre satışının olmadığı ürünlerin değişimi sayesinde mağazalarda her zaman güncel ürünler ve dinamik stok.

- Kolay Sipariş İmkanı Sunan B2B arayüzü ve Anlaşılır Yönetim Ekranı

Dilerseniz sipariş oluşturabileceğiniz bayii ekranı. Kolay Stok takibi, kar analizi yapabileceğiniz  anlaşılabilir arayüze sahip mağaza yönetim programı.

- Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Satış sonrası müşteri hizmetlerinde merkezi müşteri hizmetleri desteği.

- Modern ve Yenilikçi Mağaza Tasarımı

Günümüz Trendlerini takip eden, üst üste, fiyatsız, eski ürünlerin karmaşasında boğulmak yerine, şık ve çarpıcı tasarımları ve sürekli geliştirdiğinimiz özenli ve düzenli, ürün odaklı bir konsept ile müşteriye kaliteli ürün sattığımızın hissiyatını yaşatan ferah ve modern Mağazalar.

 

Yüksek Bedeller Ödemeden yüksek karlı satışın keyfini sürün.

MAĞAZALARIMIZA ÖZEL İMKANLAR ile PRESTİJLİ, KURUMSAL YÖNETİM VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN BİZE ALTTAKİ NUMARADAN ULAŞIN YA DA FORMU DOLDURUN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM.

0850 840 06 16

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR