Halka Küpe 

 

  Her yaştan bayanlara hitap eden halka küpeler 2018 sezonu dahilinde popüler olan aksesuarlar arasında yerini alıyor. Bayanların bir bütün olarak kombin yapmasını ve bunu tamamlayacak önemli aksesuarlardan takılarda halka küpeler renkli, şeffaf ve beyaz taşlar ile eşsiz bir görünüm kazanıyor.

  

Zamansız Takı: Halka Küpe

  1990 yıllarında popüler olan ve ünlüler dahil herkesin kulağında olan bu küpeler bu sezonda farklı boyutlarda ve taş parçaları eşliğinde geri dönüyor. Farklı formları ile halka küpe modelleri tek tiplikten çıkarak çeşitlilik gösteriyor. Sade ve abartılı görünümden hoşlananları hayal kırıklığına uğratmayacak ve umutları karşılıyor.

  Kulakta hoş bir görünüm ve güzellik oluşturan küpeleri arka arkaya ve tek tek takarak kendi tarzınızı oluşturmanıza fayda sağlıyor. Yeni bir tarza imza atabileceğiniz bu küpeler şık ve zengin bir görünüm sunuyor. Farklı giysiler ve aksesuarlarla da uyumu yakalayan küpeleri kimyasal maddelerden koruyarak uzun süre kullanılır.

  

Küpe Modası

  Bayanların kullandıkları kadar erkeklerin de son zamanda ilgisini çeken aksesuarlardan biri olan küpeler her yıl farklı modeller ve seçenekler ile moda dünyasında tasarlanıyor. Takı modasında kişileştirilmiş tarzda küpelerin popülerliği hem sadeliği hem de şıklığı hedefliyor. Bu halka küpelerin kullanımında başlı başına kendisi yıldız parça olacağı için ayrıca başka bir abartılı aksesuarın kullanımına gerek yoktur. Bu şekilde göz yorulmadan yapılan kombin kullanılan farklı formlar içeren halka küpeler aracılığıyla tamamlanır.

  Bayanlar için iş yerlerinde, günlük hayatta ve sokak stilinde kullanılan ve tarzlarını ön plana çıkaran küpeler kulakta kaşıntı, yara ve kızarıklık yapmayan antialerjik yapısı ile usta ellerde üretilerek kaliteli ürünler sunuluyor. Bütçeye uygun halka küpe fiyatları ve halka küpe satın alma seçenekleri ile doğal taşların ve orijinal materyallerin titizlikle bir araya gelmesi sağlanıyor.

  Bir zamanlar oldukça popüler olan halka küpeler bu sezonda da etkisini gösteriyor. Özellikle 2018 aksesuar modasında küpe kategorisi içerisinde en beğenilen ve eskiyi hatırlatan model halka küpeler olarak yerini alıyor. Bu modeller içerisinde de form ve boyutları arasında küçük boy olanlar oldukça kullanılıyor. Küçük boy küpeler büyük boy küpeleri tamamlayıcı bir şekilde hoş bir stil oluşturuyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN