1

Kolye nasıl kombinlenir?

             Kolye, tercih ettiğiniz bir elbise ya da güzel bir bluz ile kombinleyebileceğiniz en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Son dönemler ise harfli kolye modelleri oldukça tercih edilmektedir. Kadınlar genellikle kendinin, eşinin ya da çocuğunun isminin baş harfini kolye olarak takmayı tercih ettiği için bu ürünler son zamanlarda popüler olmuş ürünlerdir. Elbise ya da bluz tercih ettiyseniz yakasının biraz açık olması durumunda harfli kolye takabilirsiniz. Kolyenize uygun seçeceğiniz bir kıyafetle her yerde farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

Harfli kolye modelleri nedir?

             Harfli kolye modelleri gold ve rose olmak üzere renklerine göre 2'ye ayrılmaktadır. Bunların yanı sıra materyalleri pirinçtir ve taşları ise sadece ya da zirkon olarak değişmektedir. Şık bir davete giderken ya da akşam yemeğine çıkarken tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Özellikle eşinize ya da sevgilinize alacağınız özel bir hediye olduğu için kişiye özel bir hediye de olmaktadır. Baş harfinden yapılan kolyeler genellikle kadınların çok hoşuna gitmektedir. Fiyatları açısından birçok kolyeden daha avantajlı olduğu için de çokça tercih edilmektedir.

 

Harfli kolye fiyatları nedir?

             Harfli kolye fiyatları taşın değerine göre farklılık göstermektedir. www.axesua.com sitesinden bakabileceğiniz en güzel kolyeler, 14 TL ile 20 TL arasında farklılık göstermektedir. Sizde istediğiniz harfli kolyeyi www.axesua.com'a girerek inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz. Siteye girdiğiniz zaman üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra istediğiniz kolye modellerini sepete ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

             Harfli kolyelerin yanı sıra küpe, bileklik, yüzük, halhal ya da farklı kolyeleri de inceleyebilir ve aynı anda sipariş verebilirsiniz. Kadınların en önemli aksesuarları olduğu için oldukça kullanılan takılar arasında yer almaktadır. Hem kış aylarında şık davetlerde hem de yaz aylarında plajlarda takılan en önemli ürünlerindendir. Sizde beğendiğiniz bütün aksesuar ürünlerini sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra ödeme onayı beklenmektedir. Daha sonrasında ise kargo aşamasına geçilmektedir. Sipariş takibi olan sekmeden kargolarınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca alışveriş aşamasında herhangi bir problem yaşarsanız bize iletişim numaramızdan ve mail adresimizden kolaylıkla ulaşabilir; soru ya da önerilerinizi iletebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN