1

Kıkırdak Küpe

Küpeler en çok çeşitliliğe sahip olan ender takılardan biridir. Bir küpenin onlarca farklı çeşidi bulunabilir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından büyük ve yoğun bir ilgiye sahip olan küpelerin çeşitliliği önemlidir. Bu yüzden standart modellerin dışında benzersiz modellere de sıklıkla yer verildiği gözlemleniyor. Küpe modellerinde sevilen ve ilgi gören pek çok küpe modelini bir arada görebilirsiniz. Bazı küpe modelleri vardır ki hem farklı bir çizgiye sahiptir hem de çeşitliliği ile ilgi çeker. Bunlarda biri ve en önemli olanı ise kıkırdak küpelerdir. Kıkırdak küpeler bilinenin aksine farklı bir modeldir ve kulakların kıkırdak kısmına takılır. Kulağınızın kıkırdak kısmını özel olarak deldirdikten sonra kıkırdak küpe kullanmanız şarttır. Aksi takdirde kulağınızın delinmiş kısmı kısa sürede kapanabilir. Bu yüzden kıkırdak küpeleri düzenli olarak, gece gündüz ayırt etmeden kullanmanız gerekmektedir. İşte bu duruma uygun, günün farklı saatlerinde kullanabileceğiniz kıkırdak küpeler bulunur.

Kıkırdak Küpe Modelleri ve Fiyatları

Sıkıştırmalı kıkırdak küpeler birbirine geçirerek kullanabileceğiniz, ekstra bir materyal kullanmanızı gerektirmeyen kıkırdak küpeler arasındadır. Kulağınızı deldirmenizi de gerektirmezler, bu sebeple kulağınızda kalıcı bir deldirme işlemi yaptırmanıza gerek kalmaz. Oldukça şık modellere sahiptir. Takıp çıkarması kolaydır, antialerjiktir. Uzun yıllar boyunca severek kullanabileceğiniz bir yapısı vardır. Kimyasala maruz kalmazsa uzun zaman boyunca dayanacak ve sizinle birlikte kalacaktır. Suya ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Pek çok farklı materyalden üretilebilirler. Taşlı, taşsız veya boncuklu modelleri bulunmaktadır. Farklı desenlerle farklı imgelerle tasarlanmaktadırlar. Sıkıştırmalı kıkırdak küpeler en fazla tercih edilen kıkırdak küpeler arasında bulunmaktadırlar.

Beşli kıkırdak küpeler her iki kulaktaki kıkırdak küpe yerleri için özel olarak tasarlanmış, birbirine benzeyen modellerden oluşan kıkırdak küpe çeşitlerindendir. Özellikle her iki kulağındaki kıkırdak küpeler için birbirine bağlı modelleri seçmeyi tercih edenler için özel olarak tasarlanmışlardır. Beş tane kıkırdak küpe bir arada olacak şekilde tasarlanırlar. Aklınıza gelebilecek yüzlerde farklı imgeyi bir arada bulundururlar. Kıkırdak küpe modellerindeki çeşitliliği arayan kişiler beşli kıkırdak küpe modellerine göz atabilirler. Tıpkı beşli kıkırdak küpeler gibi sekizli kıkırdak küpelerde takım halinde satılmaktadır. bu tür kıkırdak küpe setleri gümüşten ve zirkondan üretilmektedirler. Antialerjik ürünlerdir. Parfüm gibi kimyasallara maruz kalmadıkları sürece kararma ve bozulma yapmazlar. Hassas tenli kişiler severek ve gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Kıkırdak Küpe Satın Al

 

Sıra taş kıkırdak küpeler, bir şerit halinde düşünebilirsiniz. Kulak kepçesi içinde bir tur atarlar. Sıra taşlı kıkırdak küpelerin yanında takım olacak şekilde bir de kulak memesi için küpe satılmaktadır. bu sayede her iki küpeyi takım halinde kullanabilirsiniz. Sıra taş kıkırdak küpeler genellikle zirkon taşlarla üretilirler. Bu sebeple oldukça şık bir görüntüye kavuşmaktadır. Her üründe olduğu gibi dış etkenlere karşı oldukça mukavemetli ürünlerdir. Kimyasala maruz kalmadıkları sürece uzun zaman gönül rahatlığı ile kullanılırlar.

Axesua olarak tüm kıkırdak küpe modellerimizde özgün tasarımları tercih ediyoruz. Aynı zamanda her bütçeye uygun özel tasarımlarımız sayesinde kıkırdak küpe koleksiyonunuza seveceğiniz yeni modelleri de eklemeye devam ediyoruz. Satın alacağınız tüm kıkırdak küpe modellerinde en uygun fiyatları garanti ediyoruz. Aynı zamanda en ekonomik ve en kaliteli alışverişi bir arada garanti ediyoruz. Axesua olarak tüm kıkırdak küpe modellerimizde seçenekleri her geçen gün özenle ve seçerek büyütüyor, kolay ödeme seçeneklerimizi çeşitlendiriyor ve sizlere özel en sevilen modelleri bir araya getiriyoruz. Taksitli ödeme, kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunuyor, tüm alışverişlerinizde ürünlerinizi vereceğiniz adrese kadar korunaklı bir biçimde teslim ediyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN