₺19,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Son ürün
₺19,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Son ürün
1

Düğümlü Taç

Kadınlar aksesuarlar arasında en çok taçları severler. Taçlar saçlarda kullanılan ve şık duran, saçın ön kısmını geriye doğru yatırmaya ve sabitlemeye yarayan tokalar arasında yer almaktadır. Pek çok kadın taçları çok sever. Bunun en önemli sebebi saçları göz çevresinden uzak tutmak ve daha derli toplu görünmesini sağlamaktır. Saçların derli toplu olması günün tüm süreçlerinde daha şık ve asil görünmeyi sağlar. Pek çok farklı taç çeşidi salık şekilde kullanılan saçı derli toplu tutmak konusunda oldukça başarılı ve tacın modeline göre şık bir görüntü yaratmayı sağlamaktadır. Hem yazın, hem de kışın renk ve desenlerine özgü farklı taç modelleri bulmak mümkündür.

Düğümlü taçlar son yıllarda çok moda olan, aslında çok eskiden de moda olan ve modası yenilenen bir saç aksesuarıdır. Geçmişte saç bandanaları tıplı düğümlü taçlar gibi önden düğüm atılarak kullanılırlardı. O dönemin modası günümüzde düğümlü taçlar olarak geri döndü. Hayatımıza girmiş olan düğümlü taçlar o kadar çeşitlendi ki çok sevilen modeller haline geldi. Bu sebeple bilhassa günlük olarak çok sevilerek kullanılmaya başlanan modeller haline geldi. Özellikle bahar ve yaz aylarında rengarenk düğümlü taçlar çok sevilerek kullanılır oldu. Pek çok farklı modelde ve renkte düğümlü taç bulabilmek mümkün.

Düğümlü Taç Modelleri ve Fiyatları

Düz renklerde üretilmiş olan düğümlü taçlar her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz düğümlü taçlar arasında yer alıyor. Üstelik hem şık yemeklerde ve akşamlarda, hem de günlük kullanımda oldukça sevilerek ve beğenilerek kullanılıyor. Düz renklerde, desensiz düğümlü taç modelleri en sık kullanılan modeller arasında. Axesua olarak hemen hemen aklınıza gelebilecek tüm renklerde düğümlü taçları kategorimiz altında bulabilirsiniz.

Bahar renklerine uygun çiçekli, yıldızlı, karışık renklerde üretilmiş olan düğümlü taçlar özellikle bahar ve yaz aylarında kullanıma uygun olan düğümlü taç modelleri arasında yer almaktadır. Görünüm olarak oldukça şık ve havalı ve aynı zamanda zarif bir görüntü yaratırlar. Hem koyu hem de açık renk saçlarla uyum sağlamaları sebebiyle hemen hemen her boyda, her renkte saça çok yakışırlar. Moda kumaşlarla yaratılmış olan bu modeller pek çok farklı kıyafetle yakıştırılabilirler. Taçların aynı zamanda kıyafetlerle uyumu çok önemlidir. Bu sebeple desenlerin farklılık gösteriyor olması da sevilmesi için bir diğer sebeptir.

Düğümlü Taç Satın Al

 

Düğümlü taçların kış ve yaz aylarına özel farklı kumaşlardan üretilmesi onları sevilen taçlar arasında olması için bir başka sebeptir. Düğümlü taçlarda yaz ayları için daha ince kumaşlar kullanılıyorken, kış ayları için tam tersi olacak şekilde daha kalın kadife benzeri kumaşlardan üretilmesi hem saç ve tenin ısısından daha az etkilenmesine hem de yaz ve kış aylarının modasının takip edilmesinde bir başka sebep olarak görülebilir. Düğümlü taçlar hem yazın hem de kışın farklı renkleri, desenleri ve kumaşları sayesinde rahatlıkla kullanılabilirler.

Axesua olarak onlarca farklı düğümlü taç modelini sizler için özel olarak tasarlıyor, hazırlıyor ve satışa sunuyoruz. Dilediğiniz renkte ve modelde onlarca farklı düğümlü taç modelini satın alabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli düğümlü taçları kategorilerimiz altından kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tüm düğümlü taç modellerimiz özel olarak en sevilen ve en çok tercih edilen kumaş çeşitlerinden özel işçilikle üretilmektedir. Modayı takip eden modelleri ve en sevilen renkleri ile düğümlü taçlar hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanımınıza özel olarak tasarlanmaktadır. Kolay ödeme seçenekleri, taksitli alışveriş imkanları sayesinde dilediğiniz adette verdiğiniz siparişlerinizi en kısa sürede vereceğiniz adrese kadar teslim ediyoruz.