Tüm Dünya'yı etkileyen Covid-19 Hastalığı Sebebiyle ürünlerimizin ten temasıyla kullanılması dolayısıyla hastalık ülkemizde son bulana dek hiçbirşekilde (kargodan kaynaklı hasarlar ve fabrikasyon hatalar hariç) iade ve değişim yapılmayacaktır. Toplum sağlığı ve sizlerin sağlığı şirketimiz için herşeyden önemlidir.

 

Bu konudaki hassasiyetimize anlaşıyış göstermenizi diler, keyifli alışverişler dileriz.

 

-DEĞİŞİM & İADE ŞARTLARI ( Türkiye'de Covid-19 Hastalığı Son Bulunca Geçerli Olacaktır.)

 

- İADE KOŞULLARI VE SÜRECİ

 

Küpe, hızma, piercing gibi hijyenik ürünlerde (kan yoluyla bulaşabilen birçok hastılığı taşıyabilmesi sebebiyle) yasa gereği ve sağlığınız açısından kesinlikle iade alınmamaktadır. (Fabrikasyon Hatalı, Ayıplı Ürünler ya da Kargoda hasar görmüş ürünler hariç) Oldukça hassas olduğumuz bu noktada bu ürünlerin iade alınmayacağına dair bilgilendirmeler satış sözleşmesi, küpe ürün sayfaları ve ödeme sayfalarında müşterilerimize tebliğ edilmiştir.

  Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde axesua.com'a Hesabım sayfasından başvuruda bulunarak belli koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz.


İADE KOŞULLARI  

 

  İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri iade formunu sitemizden Hesabım sayfasından eksiksiz doldurduktan sonra müşteri temsilcisinin size ulaşmasını beklemelisiniz. İadeniz onaylandıktan sonra faturanızla birlikte Yurtiçi Kargo ile adresimize karşı ödemeli olarak muhafazalı bir şekilde ürün/ürünlerinizi gönderebilirsiniz.  

  İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. 

 

  Kullanılmış, paketi hasar görmüş, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir.

  İade edeceğiniz ürüne ait, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

 

  Yurtiçi Kargo haricinde farklı bir kargo şirketiyle karşı ödemeli olarak gönderilen paketler teslim alınmamaktadır.

 

  Haber vermeksizin değişim ya da iade için gönderilen kargolar kesinlikle kabul edilemeyecektir.

 

  İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma sırasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmeyecektir.

  

Önemli Not: Ürünle birlikte fatura gönderilmezse toplam KDV Bedeli düşülerek iade işleminiz gerçekleşir.

  İadeniz kargonuz kabul edilip teslim alındıktan ve incelendikten sonra ödeme şeklinize sadık kalınarak 7 iş günü içinde tarafınıza geri ödeme gerçekleşir.

 

-DEĞİŞİM KOŞULLARI ve SÜRECİ

 

 Küpe, hızma, piercing gibi hijyenik ürünlerde (kan yoluyla bulaşabilen birçok hastılığı taşıyabilmesi sebebiyle) yasa gereği ve sağlığınız açısından kesinlikle değişim yapılmamaktadır. (Fabrikasyon Hatalı, Ayıplı Ürünler ya da Kargoda hasar görmüş ürünler hariç) Oldukça hassas olduğumuz bu noktada bu ürünlerin iade ve değişim yapılmayacağına dair bilgilendirmeler satış sözleşmesi, küpe ürün sayfaları ve ödeme sayfalarında müşterilerimize tebliğ edilmiştir.

 

  Satın aldığınız ürün / ürünleri , kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde axesua.com'a Hesabım sayfasından başvuruda bulunarak belli koşullar dahilinde değiştirebilirsiniz. Bu kapsamda değişim yapmak istediğiniz ürünün taşıma ücretleri tarafınızdan karşılanmaktadır.

 

DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

  Küpe ürün grubu dışında tüm takıları 14 Gün İçinde ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmamış, (tekrar satılabilir niteliğinde) tam ve eksiksiz olması şartıyla değiştirebilirsiniz.

 

  Değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünler için  iade & değişim formunu sitemizden Hesabım sayfasından eksiksiz doldurduktan sonra müşteri temsilcisinin size ulaşmasını beklemelisiniz. Değişim talebiniz onaylandıktan sonra faturanızla birlikte Yurtiçi Kargo ile adresimize muhafazalı bir şekilde ürün/ürünlerinizi gönderebilirsiniz. 

 

  Haber vermeksizin değişim ya da iade için gönderilen kargolar kesinlikle kabul edilemeyecektir.

 

 

İade & Değişim Formu Hesabım sayfasında yanda menülerde bulunmaktadır.

 

Konu ile ilgili her türlü sorularınız için bize iletişim sayfasındaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.