Covid-19 nedeniyle ülke genelinde online alışveriş
yoğunluğu yaşandığından, kargo firmalarında  
oluşan kota sınırlamaları kaynaklı siparişinizin
  kargolanma süresi 3 - 4 güne uzayabilir.
#evdekaltürkiye #hayatevesığar
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
1

Tamamlayıcı Aksesuar Olarak Küpeler Vazgeçilmez

              Günlük kombini tamamlarken ihtiyaç duyulan bir aksesuar çeşidini de küpeler oluşturmaktadır. Bayanların severek ve kombin tamamlamak amacıyla kullandığı aksesuar ürünü olan küpeler, hanımların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır. Özellikle küpe takmadığı zaman kendini boş hisseden bayanlar için küpe vazgeçilmez bir aksesuar ürünü haline gelmiş durumdadır. Yeni sezonun açılması ile birlikte bayanlar yeni moda küpe modellerini heyecanla incelemektedirler. Zevklerine ve tarzlarına uygun küpe modeli arayışında olan bayanlar modayı da dikkate alarak seçimlerini titizlikle yapmaktadırlar. Bu sayede hem modaya uygun hem de şık bir görüntünün sahibi olmaktadırlar.


Bu Senenin Modası Çiçek Küpeler

              Moda herkes için oluşturulmakta olup herkes modaya uygun ve şık bir görüntüde olmayı amaçlamaktadır. Her sezon değişebilen moda anlayışını yakından takip etmek ve modayı yakalamak bayanlar için önemli bir husustur. Bu senenin modasına bakıldığında çiçek desenlerin ve çiçek desenli ürünlerin ön plana çıktığı görülmektedir. Aksesuar ürünlerinde de durum bu şekilde olup özellikle küpelerde çiçek model üretim ve satış miktarı artmıştır. Hanımların ilgisini çekmeyi başarmış olan çiçek küpeler oldukça şık bir görünüme sahip ve oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sene bayanlar tercihlerini çiçek küpeden yana kullanarak kombinini tamamlamaktadırlar.


Papatya Desenli Küpeler İle Muhteşem Bir Görünüm

              Sitede bir çok çeşit çiçek küpe modeli ile karşılaşılmaktadır. Özellikle papatya ve yonca desenli çiçek küpe modelleri bu sene modaya ayak uydurmaktadır. Hanımların severek ve beğenerek taktığı çiçek küpe modellerine site üzerinde sahip olabilir ve sizlerde modayı yakalayabilirsiniz. Ayrıca çiçek küpe fiyatları her bütçeye hitap edebilen bir özellikte olup siz değerli müşterilere uygun fiyatta şıklık imkanı sunmaktadır. Ayrıca uygun fiyata sahip olacağınız çiçek küpeler ile muhteşem bir görüntüyü yakalayabilirsiniz. Sizi olduğunuzdan daha zarif ve asil gösterecek olan çiçek küpe modelleri arasında seçim yapmakta kararsız kalabilirsiniz. Çünkü hepsi birbirinden güzel ve şık çiçek küpe ürünleri sizlerin kafasını karıştıracak. Bunların yanı sıra çiçek küpe satın al seçeneği ile hızlı ve kolay bir şekilde güvenli alışveriş deneyiminizi site üzerinden yaşayabilirsiniz.