150 TL Üzeri
Tüm Kredi Kartlarına
Vade Farksız 3 TAKSİT
1

Broş

             Kadınların aksesuar olarak takmayı sevdikleri broş, her bayanın dolabında bulunan yaka iğnesidir ve en özel aksesuarları arasındadır. Davetlerde, özel organizasyonlarda veya iş hayatında kullanılabilen broşları, farklı modellerle ve tasarımlarla bulabilmek mümkündür. Geçmişte broşlar genellikle orta yaşlı bayanlar tarafından kullanılırdı. Artık günümüzde her yaş grubuna hitap eden broş modelleri, takıldığı her kıyafeti göz alıcı ve zarif bir hale getirmektedir diyebiliriz. Broş takmayı seven bayanlar, internet üzerinden alışveriş yapabilecekleri gibi en yeni modelleri, özgün tasarımları, en uygun broş fiyatları ile www.axesua.com sitesinde bulabilirler.

 

 Broş Tasarımlarına Hakim Olan Renkler

             Kadınların en özel ve zarif aksesuarlarından broş, farklı taş özelikleriyle tasarlanmaktadır. Markazit, zikron gibi taşlarla oluşturulan broş modelleri, bayanların zevklerine hitap etmektedir. Gümüş, bronz ve altın renklerde tasarlanan broş modellerini www.axesua.com sitesinde bulabilirsiniz. Bayanlar giydikleri kıyafetlerin stiline göre en uygun broş satın alve takarak şık bir görüntü elde edebilirler. Özellikle kıyafet rengine göre kontrast oluşturacak şekilde broş tasarımları tercih edilirse güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Siyah ve bronz uyumu, beyaz ve gümüş uyumu, kiremit rengi ve gold uyumu gibi bir kombin yapabilirsiniz.

 

 Dikkat Çeken Broş Modelleri

             Takım elbiseler, ceket, elbise, gömlek, kaban veya şalların üzerine takılabilen broşlar, farklı tasarımlarla dikkat çekmektedir. Bayanların kombinlerine ayrı bir hava ve şıklık katan broş modelleri arasında kelebek figürü, yaprak figürü, melek figürü ve çiçek figürleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Broş tasarımların üzerinde dikkat çeken bir diğer detay da taşlar diyebiliriz. Taşlar hiçbir zaman modasını kaybetmemektedir. Modasını hiçbir zaman geçmeyen broş modellerini tercih ederseniz, her dönem takabilme şansına sahip olabilirsiniz.

 

 Broşlar Kıyafetlerde Nasıl Kullanılabilir?

            Bayanların dikkat çeken aksesuarları arasında yer alan broşlar, her zaman kullanılabilme özelliğine sahiptir. Broşların kullanılabileceği kıyafetleri şöyle sıralayabiliriz; Etek ceket takımlar, pantolon ceket takımlar, şallar, kaban, gömlek, bluz, elbiseler ve hatta kazaklarla bile çok güzel bir şekilde takılarak zarifliği yakalayabilirsiniz. Düz renk bir gömlek veya bluzun üzerine takılacak broş, kıyafete hareketlilik katacak ve zengin bir görüntü oluşturacaktır.