• Aralık 16, 2018 Aksesuar

  TÜM DÜNYAYI SARMIŞ ANIMAL PRINT MODASI 

  Aslında leopar desenli kürkler, çizmeler, gömlekler ve çantalar uzun yıllardır birçok markanın koleksiyonunda mevcut. Fakat 2018 kışında gözle görülür derce leopar desenli ürünlerde artış söz konusu. Dünyaca ünlü önde gelen giyim ve fashion markalarının da "Animal Print" Hayvan Derisi Baskılı koleksiyonlarına büyük yer ayırdığını görmekteyiz.  

   

   

  yılan derisi desen, leopar desen, küpe, animal print
 • Ağustos 13, 2018

  Kıyafetin tamamlayıcısı olarak dikkat çeken küpe modelleri, kadınlar için cazip bir ayrıntı olarak düşünülebilir. Birbirinden farklı zevk ve tercihler için sunulan sayısız model arasından istediğinizi seçebilir ve yaza damga vuran küpelerle dikkat çekici bir tarz yaratabilirsiniz.

  Blog Yazısı
 • Ağustos 10, 2018

  Yaz temasına uygun, yazın ruhunu yansıtan deniz kabuklu choker kolyeler 2018 yılına damga vuran aksesuarlar arasında yer almaktadır.

  Blog Yazısı
 • Ağustos 08, 2018

  Kolyeler en fazla tercih edilen kadın aksesuarlarından biridir. Diğer aksesuarlarla ve makyajla uyum sağlarsa kişiyi çok daha güzel gösterir. Boyna göre doğru kolye seçimi özel bir tarz oluşturur. 

  Blog Yazısı
 • Ağustos 06, 2018

  Kadınların vazgeçilmezlerinden biri olan aksesuarlar, kıyafetlerin tamamlayıcısı görevini üstlenir. Küpe, kolye, bileklik, yüzük, şahmeran ve yaz aylarında sıkça kullanılan halhallar, bir kadın alışverişinde olmazsa olmazları oluşturmaktadır.

  Blog Yazısı