Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 225
1 2 3 ... 6 >

Küpe

 

            Kadınların şıklığını tamamlamak için en çok kullandığı aksesuarlardan olan küpe modelleri bu sezon daha da çeşitlendi. Bu sezon daha çok büyük ve renkli küpeler ile gold metal küpeler ön plana çıkıyor. Kadınlar bu küpeler ile günlük şıklığını ve spor kombinlerini tamamlıyor. Özellikle de ananas, kaktüs, flamingo, tek taş ve değişik şekiller gibi tasarlanmış büyük küpe modelleri kadınların tarzını ön plana çıkarıyor. Bunun yanında küçük ve taşlı küpelerle de özel günlerinizde şık ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kombinlerinizi uygun küpe seçimleri yaparak görüntüde bütünlük yakalayabilirsiniz.

 

En Şık Küpe Modelleri

 

            Kadınlara zarafet katacak en şık küpe modelleri küpenin yapılışına ve imal edilirken kullanılan hammaddesine göre fiyatlandırılıyor. Çok uygun fiyatlara küpe satın alarak şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bunun yanında gece şıklığınızı tamamlamak için büyük br gösterişli, taşlı küpe ve abiye küpe modellerini de tercih edebilirsiniz. Her kadının tarzına ve kıyafetine uygun binlerce küpe modeli bulunuyor. Ayrıca h&m, bershka ve zara küpe modelleri en popüler olanlar. Daha kalıcı bir küpe tercih etmek istiyorsanız altın ve gümüş küpe modellerine yönelebilirsiniz. Her zevke ve beğeniye göre farklı küpe modelleri bulunuyor. Sallanan büyük halka küpeler ve çiçek küpe modelleri bu sene kombinlerin en şık tamamlayıcılarından oluyor.

 

 En Şık Küpe Fiyatları Nedir?

 

            Küpe modelleri, küpenin kalitesine ve şıklığına göre farklı fiyatlarla satışa sunulur. Kalıcı ve zarif bir küpe almak istiyorsanız gümüş ya da altın küpe modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında daha uygun bir küpe satın almak istiyorsanız bijuterilerde satılan şık küpe modellerine göz atabilirsiniz. Kombinleriniz ile uyumlu küpe modelleri seçerek şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Bu sezon özellikle de taşlı, püskül detaylı ve çiçek motifli küpe modelleri büyük ilgi görüyor. Bu küpe modelleri ile şıklığınızı tamamlayabilir ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

            Teniniz hassas ise ve alerjiye yatkınsa daha kaliteli bir maddeden üretilmiş olan küpe modellerini satın almaya özen göstermelisiniz. Küçük detaylar ile kombinlerinizi daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Sade, renkli ve parlak taşlardan oluşan küçük ve büyük küpe modelleri şık ve modern bir görünüme ulaşmamıza yardımcı olur. Sade ve modern kombinler şık küpeler ile hareketlendirebilir ve daha eğlenceli bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR