Gerçek Deniz Kabuğu Choker Kolyeler Satışta

Gerçek Deniz Kabuğu Choker Kolyeler Satışta
Yaz temasına uygun, yazın ruhunu yansıtan deniz kabuklu choker kolyeler 2018 yılına damga vuran aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yaz akşamlarında ve sahillerde bu sene bayanların boynunda oldukça sık rastladığımız deniz kabuğu kolye modelleri, farklı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. 
  
Deniz Kabuğu Choker Kolyelerde Trend Tasarımlar
   2018 yazında adından oldukça söz ettiren ve bayanlar tarafından en çok satın alınan kolye tasarımıdır. www.axesua.com sitesinde bayanların zevkine ve stiline uygun deniz kabuğu tasarımlar en uygun kolye fiyatları yer almaktadır. Choker kolye tasarımları arasında yer alan modelleri şöyle sıralayabiliriz... 
   Kolyelerin hepsi gerçek deniz kabuğundan, el işçiliğiyle üretilmiştir. Choker kolye tasarımlarında naturel haliyle kullanılanların yanı sıra bronz kaplama şeklinde de kullanılmaktadır. Aynı zamanda farklı hasır ip ve boncuklar kullanılarak farklı tasarımlar da ortaya çıkarılmaktadır.
  
Deniz Kabuğu Kolyelerin Kullanıldığı Kombinler
  Gerçek deniz kabuğunun kullanıldığı choker kolyeler, özgürlük ruhunu ve dinginliği simgelediği için yaz aylarına uygun bir kolyedir. Salaş, uçuş uçuş elbiselerle hem gündüz hem de akşam gezmelerinde kıyafetinizi şık bir şekilde tamamlayacaktır. Sahillerde bikini veya mayoların üzerine takarak, hatta ayakkabı olarak hasır sandaletleri de tercih ederseniz çok güzel bir şekilde kombin yapmış olursunuz. Aynı zamanda örgü bluzlarla takarak tam bir uyum yakalamış olursunuz.
   Deniz kabuklu choker kolye satın al bayanlarda bohem tarzı benimseyenlere ve özgürlük ruhunu sevenlere çok yakışacak aksesuarlar arasında yer aldığını söylemek gerekir.
Etiketler: Blog Yazısı
Ağustos 10, 2018
Listeye dön