En Trend Kolye Modelleri

En Trend Kolye Modelleri
Kolyeler en fazla tercih edilen kadın aksesuarlarından biridir. Diğer aksesuarlarla ve makyajla uyum sağlarsa kişiyi çok daha güzel gösterir. Boyna göre doğru kolye seçimi özel bir tarz oluşturur. Kimi zaman zincir kolyeler kimi zaman sade kolyeler trend olur ve kullanılır. 2018 ve 2019'da en trend kolye modelleri ise kıyafetlerle çoğu zaman bir tezat oluşturması ve dikkat çekmesi sebebiyle choker ve uzun kolyelerdir. Tüm aksesuarlarda olduğu gibi kolye modelleri için de en doğru adres www.axesua.com'dur.
 

Choker ve Diğer Kısa Kolyeler

  Choker kolye göğüs kısmına değmeyen, yalnızca boyunda duran kısa kolyelerdir. Axesua'da bulunan deniz kabuğuyla oluşmuş choker kolyeler günlük yaşamın her alanında, her türlü kıyafetler uyum sağlar niteliktedir. Özellikle yaz tatilindeyseniz sizi çok daha havalı gösterecektir. Choker kolye fiyatları çok uygundur, her kadının en azından bir tanesine sahip olması aksesuar çeşitliliği de sağlayacaktır. Diğer kısa kolyeler arasında yılın trendleri deniz atı, deniz kabuğu gibi deniz ürünlerine sahip kolyelerdir.
 

 En Trend Uzun Kolye Çeşitleri

  Uzun kolye daha çok göğsü ön plana çıkaran bir çeşittir ve evlilik yıl dönümü gibi en özel günlerinizde boynunuzda olmayı hak eder. Uzun kolyede moda taşlı olanlardır, özellikle sivri kıvrımlara sahip kolyeler fazlaca tercih edilir. Kelebek, yıldız ve türevleri, dörtgen ve çok daha fazlası şekle sahip son derece şık uzun kolye satın al işlemini 44%'e varan indirimleri kaçırmadan yapın.
Etiketler: Blog Yazısı
Ağustos 08, 2018
Listeye dön