En Şık Takılar Aksesuarlar Axesua’Da

En Şık Takılar Aksesuarlar Axesua’Da
Kadınların vazgeçilmezlerinden biri olan aksesuarlar, kıyafetlerin tamamlayıcısı görevini üstlenir. Küpe, kolye, bileklik, yüzük, şahmeran ve yaz aylarında sıkça kullanılan halhallar, bir kadın alışverişinde takı olmazsa olmazları oluşturmaktadır.
 
  2018 yılının aksesuar modasını deniz kabukları, sıra sıra dizili olan çoklu kolyeler, bilek yüzükleri ve rengarenk halhallar oluşturmaktadır. 2018 yılının en şık takıları Axsesua sitesinde bulmak mümkündür. Hem kaliteli hem modanın kalbini tutan aksesuarı tüketicilere ulaştıran Axsesu'da birbirinden çeşitli takılar bulunmaktadır.
 

KÜPE MODELLERİ VE FİYATLARI:

Eğer bir elbise, daha şık ve gösterişli hale getirilmek isteniliyorsa onu tamamlayan mutlaka güzel bir küpe kulağa takılmalıdır. Son yılların modası olan küpe modelleri şöyledir;
 
 -Zirkon Papatya Eacuff Küpe: Kimyasal maddelerden (parfüm, krem, şampuan gibi) korunarak uzun süre kullanılabilen bu minik ve şık küpeler Axesua'da sadece 17.90 TL'dir.
 
 -Kıkırdak Küpe: Kulağın kıkırdak kısmına takılan bu küpe modelleri kendi içinde, sıra taş sıktırmalı, Rose Renk Damla Sıkıştırmalı, Gümüş Renk Damla Sıkıştırmalı, Kuzey Yıldızı Sıkıştırmalı olarak modellere ayrılmaktadır. Fiyatları 14.90 TL'dir.
 -Maximize Trend Küpeler: Birbirinden gösterişli ve kaliteli küpeler, hem günlük hayatta hem de özel davetlerde kullanılmaktadır. Fiyatları 24.90 TL ile 14,90 TL arasında değişmektedir.
 -Çiçekli Küpeler: Kulaklara baharı getiren çiçekli küpelerin fiyatları 34,90 TL ile 14,90 TL arasında değişmektedir.
 

 BİLEKLİK MODELLERİ VE FİYATLARI:

Şık bir bileklik her zaman daha güzel olmayı sağlamaktadır. Axsesu'da son yılların en gözde bileklikleri 39,90 TL ile 10,90 TL arasında değmektedir.
Etiketler: Blog Yazısı
Ağustos 06, 2018
Listeye dön