" Animal Print " Leopar & Yılan Derisi Modası

animal print modası

 

TÜM DÜNYAYI SARMIŞ ANIMAL PRINT MODASI 


Aslında leopar desenli kürkler, çizmeler, gömlekler ve çantalar uzun yıllardır birçok markanın koleksiyonunda mevcut. Fakat 2018 kışında gözle görülür derce leopar desenli ürünlerde artış söz konusu. Dünyaca ünlü önde gelen giyim ve fashion markalarının da "Animal Print" Hayvan Derisi Baskılı koleksiyonlarına büyük yer ayırdığını görmekteyiz. 

 

 

 

ORTA YAŞLI BAYANLARIN YANI SIRA GENÇLERİNDE TERCİHİ


Önceleri Leopar desenin orta yaş bayanlara hitab ettiği düşünülür ve o yaş grubuna özel ürünler dizayn edilirdi.

Bu sezon ise genç nesilde leopara aşık. Leopar desenli giyim ve aksusarların yanı sıra kobra derisi baskılı yılan derisi desenli birçok ürünede rastlanmakta bu yıl.  Yılan desenli tayt ve salaş pantolonları basic bir kazak ya da gömlek ile kombinliyebiliyorsunuz. Bu trendi yakından takip eden bir diğer sektörde Takı sektörü.  Böyle bir kombini tam tamamlayabileceğiniz leopar desenli küpe ya da yılan derisi desenli küpeler ile leopar desenli takılar bayanların vazgeçilmezi.

 LEOPAR DESENLİ KÜPELER VE YILAN DERİSİ DESENLİ TAKILAR AXESUA.COM'DA


Axesua.com 'da kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz uygun fiyatlı yılan derisi desenli halka küpeler, leopar desenli ve dokulu küpeler bulabilmeniz mümkün. Leopar desenli takıları kredi kartına taksitle ya da kapıda ödeme kolaylığı ile web sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Şimdi sizinle birkaç model paylaşıyoruz.


 Etiketler: yılan derisi desen, leopar desen, küpe, animal print
Aralık 16, 2018
Listeye dön